Clasament Grupe Europa League, 2017 – 2018

Grupa A


[lt id=”474″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Slavia Praga – Maccabi Tel Aviv F.C.

1 – 0

14.09.2017, 21:45

Villarreal – FC Astana

3 – 1

28.09.2017, 21:45

FC Astana – Slavia Praga

1 – 1

28.09.2017, 21:45

Maccabi Tel Aviv F.C. – Villarreal

0 – 0

19.10.2017, 21:45

FC Astana – Maccabi Tel Aviv F.C.

4 – 0

19.10.2017, 21:45

Villarreal – Slavia Praga

2 – 2

2.11.2017, 21:45

Slavia Praga – Villarreal

0 – 2

2.11.2017, 21:45

Maccabi Tel Aviv F.C. – FC Astana

0 – 1

23.11.2017, 21:45

FC Astana – Villarreal

2 – 3

23.11.2017, 21:45

Maccabi Tel Aviv F.C. – Slavia Praga

0 – 2

7.12.2017, 21:45

Slavia Praga – FC Astana

0 – 1

7.12.2017, 21:45

Villarreal – Maccabi Tel Aviv F.C.

0 – 1

Grupa B


[lt id=”507″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Young Boys Berna – FK Partizan

1 – 1

14.09.2017, 21:45

Dinamo Kiev – KF Skenderbeu

3 – 1

28.09.2017, 21:45

KF Skenderbeu – Young Boys Berna

1 – 1

28.09.2017, 21:45

FK Partizan – Dinamo Kiev

2 – 3

19.10.2017, 21:45

Dinamo Kiev – Young Boys Berna

2 – 2

19.10.2017, 21:45

KF Skenderbeu – FK Partizan

0 – 0

2.11.2017, 21:45

Young Boys Berna – Dinamo Kiev

0 – 1

2.11.2017, 21:45

FK Partizan – KF Skenderbeu

2 – 0

23.11.2017, 21:45

FK Partizan – Young Boys Berna

2 – 1

23.11.2017, 21:45

KF Skenderbeu – Dinamo Kiev

3 – 2

7.12.2017, 21:45

Young Boys Berna – KF Skenderbeu

2 – 1

7.12.2017, 21:45

Dinamo Kiev – FK Partizan

4 – 1

Grupa C


[lt id=”509″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Istanbul Basaksehir F.K. – Ludogorets

0 – 0

14.09.2017, 21:45

TSG Hoffenheim – SC Braga

1 – 2

28.09.2017, 21:45

SC Braga – Istanbul Basaksehir F.K.

2 – 1

28.09.2017, 21:45

Ludogorets – TSG Hoffenheim

2 – 1

19.10.2017, 21:45

TSG Hoffenheim – Istanbul Basaksehir F.K.

3 – 1

19.10.2017, 21:45

SC Braga – Ludogorets

0 – 2

2.11.2017, 21:45

Istanbul Basaksehir F.K. – TSG Hoffenheim

1 – 1

2.11.2017, 21:45

Ludogorets – SC Braga

1 – 1

23.11.2017, 21:45

Ludogorets – Istanbul Basaksehir F.K.

1 – 2

23.11.2017, 21:45

SC Braga – TSG Hoffenheim

3 – 1

7.12.2017, 21:45

Istanbul Basaksehir F.K. – SC Braga

2 – 1

7.12.2017, 21:45

TSG Hoffenheim – Ludogorets

1 – 1

Grupa D


[lt id=”511″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Rijeka – AEK Atena

1 – 2

14.09.2017, 21:45

Austria Viena – AC Milan

1 – 5

28.09.2017, 21:45

AC Milan – Rijeka

3 – 2

28.09.2017, 21:45

AEK Atena – Austria Viena

2 – 2

19.10.2017, 21:45

Austria Viena – Rijeka

1 – 3

19.10.2017, 21:45

AC Milan – AEK Atena

0 – 0

2.11.2017, 21:45

Rijeka – Austria Viena

1 – 4

2.11.2017, 21:45

AEK Atena – AC Milan

0 – 0

23.11.2017, 21:45

AEK Atena – Rijeka

2 – 2

23.11.2017, 21:45

AC Milan – Austria Viena

5 – 1

7.12.2017, 21:45

Rijeka – AC Milan

2 – 0

7.12.2017, 21:45

Austria Viena – AEK Atena

0 – 0

Grupa E


[lt id=”513″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Apollon Limassol – Olympique Lyon

1 – 1

14.09.2017, 21:45

Atalanta BC – Everton

3 – 0

28.09.2017, 21:45

Everton – Apollon Limassol

2 – 2

28.09.2017, 21:45

Olympique Lyon – Atalanta BC

1 – 1

19.10.2017, 21:45

Atalanta BC – Apollon Limassol

3 – 1

19.10.2017, 21:45

Everton – Olympique Lyon

1 – 2

2.11.2017, 21:45

Apollon Limassol – Atalanta BC

1 – 1

2.11.2017, 21:45

Olympique Lyon – Everton

3 – 0

23.11.2017, 21:45

Olympique Lyon – Apollon Limassol

4 – 0

23.11.2017, 21:45

Everton – Atalanta BC

1 – 5

7.12.2017, 21:45

Apollon Limassol – Everton

0 – 3

7.12.2017, 21:45

Atalanta BC – Olympique Lyon

1 – 0

Grupa F


[lt id=”515″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Lokomotiv Moscova – FC Copenhaga

0 – 0

14.09.2017, 21:45

FC Fastav Zlin – FC Sheriff Tiraspol

0 – 0

28.09.2017, 21:45

FC Sheriff Tiraspol – FC Copenhaga

0 – 0

28.09.2017, 21:45

Lokomotiv Moscova – FC Fastav Zlin

3 – 0

19.10.2017, 21:45

FC Fastav Zlin – FC Copenhaga

1 – 1

19.10.2017, 21:45

FC Sheriff Tiraspol – Lokomotiv Moscova

1 – 1

2.11.2017, 21:45

FC Copenhaga – FC Fastav Zlin

3 – 0

2.11.2017, 21:45

Lokomotiv Moscova – FC Sheriff Tiraspol

1 – 2

23.11.2017, 21:45

Lokomotiv Moscova – FC Copenhaga

2 – 1

23.11.2017, 21:45

FC Sheriff Tiraspol – FC Fastav Zlin

1 – 0

7.12.2017, 21:45

FC Copenhaga – FC Sheriff Tiraspol

2 – 0

7.12.2017, 21:45

FC Fastav Zlin – Lokomotiv Moscova

0 – 2

Grupa G


[lt id=”517″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Steaua Bucuresti – FC Viktoria Plzen

3 – 0

14.09.2017, 21:45

Hapoel Be’er Sheva F.C. – FC Lugano

2 – 1

28.09.2017, 21:45

FC Lugano – Steaua Bucuresti

1 – 2

28.09.2017, 21:45

FC Viktoria Plzen – Hapoel Be’er Sheva F.C.

3 – 1

19.10.2017, 21:45

Hapoel Be’er Sheva F.C. – Steaua Bucuresti

1 – 2

19.10.2017, 21:45

FC Lugano – FC Viktoria Plzen

3 – 2

2.11.2017, 21:45

Steaua Bucuresti – Hapoel Be’er Sheva F.C.

1 – 1

2.11.2017, 21:45

FC Viktoria Plzen – FC Lugano

4 – 1

23.11.2017, 21:45

FC Viktoria Plzen – Steaua Bucuresti

2 – 0

23.11.2017, 21:45

FC Lugano – Hapoel Be’er Sheva F.C.

1 – 0

7.12.2017, 21:45

Steaua Bucuresti – FC Lugano

1 – 2

7.12.2017, 21:45

Hapoel Be’er Sheva F.C. – FC Viktoria Plzen

0 – 2

Grupa H


[lt id=”519″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Arsenal – FC Koln

3 – 1

14.09.2017, 21:45

Steaua Rosie Belgrad – FC Bate Borisov

1 – 1

28.09.2017, 21:45

FC Bate Borisov – Arsenal

2 – 4

28.09.2017, 21:45

FC Koln – Steaua Rosie Belgrad

0 – 1

19.10.2017, 21:45

Steaua Rosie Belgrad – Arsenal

0 – 1

19.10.2017, 21:45

FC Bate Borisov – FC Koln

1 – 0

2.11.2017, 21:45

Arsenal – Steaua Rosie Belgrad

0 – 0

2.11.2017, 21:45

FC Koln – FC Bate Borisov

5 – 2

23.11.2017, 21:45

FC Koln – Arsenal

1 – 0

23.11.2017, 21:45

FC Bate Borisov – Steaua Rosie Belgrad

0 – 0

7.12.2017, 21:45

Arsenal – FC Bate Borisov

0 – 0

7.12.2017, 21:45

Steaua Rosie Belgrad – FC Koln

6 – 0

Grupa I


[lt id=”521″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Vitoria SC – FC Salzburg

1 – 1

14.09.2017, 21:45

Olympique Marseille – Konyaspor

1 – 0

28.09.2017, 21:45

Konyaspor – Vitoria SC

2 – 1

28.09.2017, 21:45

FC Salzburg – Olympique Marseille

1 – 0

19.10.2017, 21:45

Olympique Marseille – Vitoria SC

2 – 1

19.10.2017, 21:45

Konyaspor – FC Salzburg

0 – 2

2.11.2017, 21:45

Vitoria SC – Olympique Marseille

1 – 0

2.11.2017, 21:45

FC Salzburg – Konyaspor

0 – 0

23.11.2017, 21:45

FC Salzburg – Vitoria SC

3 – 0

23.11.2017, 21:45

Konyaspor – Olympique Marseille

1 – 1

7.12.2017, 21:45

Vitoria SC – Konyaspor

1 – 1

7.12.2017, 21:45

Olympique Marseille – FC Salzburg

0 – 0

Grupa J


[lt id=”523″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Hertha Berlin – Athletic Bilbao

0 – 0

14.09.2017, 21:45

FC Zorya Luhansk – Ostersund FK

0 – 2

28.09.2017, 21:45

Ostersund FK – Hertha Berlin

1 – 0

28.09.2017, 21:45

Athletic Bilbao – FC Zorya Luhansk

0 – 1

19.10.2017, 21:45

FC Zorya Luhansk – Hertha Berlin

2 – 1

19.10.2017, 21:45

Ostersund FK – Athletic Bilbao

2 – 2

2.11.2017, 21:45

Hertha Berlin – FC Zorya Luhansk

2 – 0

2.11.2017, 21:45

Athletic Bilbao – Ostersund FK

1 – 0

23.11.2017, 21:45

Athletic Bilbao – Hertha Berlin

3 – 2

23.11.2017, 21:45

Ostersund FK – FC Zorya Luhansk

2 – 0

7.12.2017, 21:45

Hertha Berlin – Ostersund FK

1 – 1

7.12.2017, 21:45

FC Zorya Luhansk – Athletic Bilbao

0 – 2

Grupa K


[lt id=”525″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

SBV Vitesse – SS Lazio

2 – 3

14.09.2017, 21:45

SV Zulte Waregem – OGC Nice

1 – 5

28.09.2017, 21:45

OGC Nice – SBV Vitesse

3 – 0

28.09.2017, 21:45

SS Lazio – SV Zulte Waregem

2 – 0

19.10.2017, 21:45

SV Zulte Waregem – SBV Vitesse

1 – 1

19.10.2017, 21:45

OGC Nice – SS Lazio

1 – 3

2.11.2017, 21:45

SBV Vitesse – SV Zulte Waregem

0 – 2

2.11.2017, 21:45

SS Lazio – OGC Nice

1 – 0

23.11.2017, 21:45

SS Lazio – SBV Vitesse

1 – 1

23.11.2017, 21:45

OGC Nice – SV Zulte Waregem

3 – 1

7.12.2017, 21:45

SBV Vitesse – OGC Nice

1 – 0

7.12.2017, 21:45

SV Zulte Waregem – SS Lazio

3 – 2

Grupa L


[lt id=”527″]

Meciuri

14.09.2017, 21:45

Real Sociedad – Rosenborg

4 – 0

14.09.2017, 21:45

FK Vardar – FC Zenit

0 – 5

28.09.2017, 21:45

FC Zenit – Real Sociedad

3 – 1

28.09.2017, 21:45

Rosenborg – FK Vardar

3 – 1

19.10.2017, 21:45

FK Vardar – Real Sociedad

0 – 6

19.10.2017, 21:45

FC Zenit – Rosenborg

3 – 1

2.11.2017, 21:45

Real Sociedad – FK Vardar

3 – 0

2.11.2017, 21:45

Rosenborg – FC Zenit

1 – 1

23.11.2017, 21:45

Rosenborg – Real Sociedad

0 – 1

23.11.2017, 21:45

FC Zenit – FK Vardar

2 – 1

7.12.2017, 21:45

Real Sociedad – FC Zenit

1 – 3

7.12.2017, 21:45

FK Vardar – Rosenborg

1 – 1